Group

Public·40 members

Ajax AEK közvetítés 14 december 2023

Aek athens vs. Crushed velvet bed. Muk mat. Kasteel daelenbroeck. 연예인 ... Heerenveen v ajax. Старгород львів. Duria sirdi. Importance of christmas. Tijd ...

Csak Ruud van Nistelrooy (62 meccs) és Lionel Messi (66) ért el hamarabb eddig az úgynevezett mérföldkőig. (OptaJoe) A Bayern elég hatékonyan működik, a 36. percben Lewandowski szerezte meg a harmadik bajor gólt. A csatár egy szöglet után fejelt kapuba némi kapufás segítséggel. Robben duplázott, a Bayern München csatára a 30. Az 59. percben egy szöglet után szép összjátékból talált be a Madrid. Bale ívelt középre, Benzema visszafejelt középre, a kapu előtt álló Lucas Vázqueznek csak bele kellett tennie a lábát. Kicsit szétesett a Roma védelme. A Roma támadójának nem kellett sok terület, váratlanul elvállalta a lövést a 16-oson belül. A második félidőt jól indította Benfica, már a 46. percben szépített Gedson Fernandes góljával, az 51. percben azonban újra háromgólos lett a különbség. Lewandowski is duplázott. Most is egy szöglet után fejelt kapuba. Az utolsó körben jobbára már csak a csoportelsőség a tét, illetve az egy megmaradó helyért a Lyon és a Sahtar küzd majd. A Szalai Ádám kiállítása után tíz emberrel játszó Hoffenheim a 90. percben kapott ki, Taison meglőtte második gólját is. Ezzel a Hoffenheim lemondhat a továbbjutásról is. Már a ráadásban, a 91. percben begyötört egy gól a United, ami több mint 260 perce nem talált be az Old Traffordon. Marouane Fellaini szerezte meg a feltehetően győztes gólt. Eléggé behúzódott a Roma, de túl nagy erőket a kontrák miatt sem mozgosítanak. Foci: Európa-liga 2023/2024 élőben - eredmények, meccsek, tabellák - Livesport. comEurópa-liga élőben a Livesport. com oldalain. Ez a(z) Európa-liga 2023/2024, (Foci/Európa) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (Európa-liga) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Kövesd a(z) Európa-liga 2023/2024 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat. Élő eredmények a Livesport. com oldalain: Gólszerzők, sárga/piros lapok, összeállítások és cserék a meccsinformációknál. A Livesport. com ezeken kívül részletes statisztikákat kínál (labdabirtoklás, kaput találó és kaput nem találó lövések, szabadrúgások, szögletek, lesek és szabálytalanságok), élő kommentár és a meccs összefoglalója nagyobb bajnokságok esetén. Nagyon nehéz lesz innentől a tízemberes Hoffenheimnek. És ez a Manchester United-Young Boys. Nagyjából 25 perc van még ahhoz, hogy ez megváltozzon. A 62. percben Laporte egyenlített. Szabadrúgás után fejelt kapuba a manchesteri. Az 59. percben Mario Mandzukic szerzett vezetést az olasz csapatnak. Ronaldo cselezte tisztára magát a kapu előtt, majd élesen beadott, a horvát csatárnak csak bele kellett lépnie a lőtt passzba. Ha így marad az állás, a továbbjutás is megvan a Juvénak. Az akció végén Marcelo lapos lövését stoppolta le Olsen kapus. Öt méterről az égbe lőtte, ahogy azt mondani szokták. Kétségtelenül ez volt a meccs eddig legnagyobb helyzete. A 40. percben Zuber fejelt az ukránok üresen maradt kapujába. A németek saját térfelükről építették fel az akciót, a beadásuk nem sikerült az alapvonalnál, de a felpattanó labdáért elég ügyetlenül lépett ki a kapus. Zuber jól érkezett, könnyű gólt szerzett. Robert Lewandowski a hetedik olyan játékos, aki 50 gólt szerzett a Bajnokok Ligájában. Ezt a számot 77 meccs alatt érte el a lengyel csatár. Futballünnep Amszterdamban, hat góllal és Bayern- onlive!közvetítésBenficaBayern MünchenBL-csoportkörBL E-csoportBLAjaxAEK Athén · nemzetisport.hu. 2018. 12. 12. Az Ajax a onlive!közvetítésBenficaBayern ... Az 54. percben Cornet végre betalált. A 16-osról bombázott a jobb felső sarokba. A Roma gyorsan egyenlíteni próbált, helyzete is volt, de a Madrid megkontrázta a hazaiakat, egy előrevágott labdával Bale indult meg, Kolarovot simán lefutotta, de Olsen most bravúrral fogta a lövést. A Roma ajándékba adott egy gólt a Realnak, egy rossz kapusfelszabadítás után egy római védő fejelte oda a labdát a 16-oson ragadt BL-nek, aki egy kis húzogatás után a kapura gurított a 47. perben. Az első félidőben a Roma ellen csak három kapura lövési kísérlete volt a BL-címvédőnek, ebben a szezonban egyik sorozatban sem volt ilyen gyenge mutatója. Az AEK-Ajax már a meccs előtt eldurvultEz a poszt a következő Percről percre része: A holland szurkolókat megtámadták a helyiek, többek között Molotov-koktélt is dobtak rájuk a stadionban. A rendőrség sem volt a helyzet magaslatán. új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez! E csoport: Bayern München-Benfica 5-1 AEK Athén-Ajax Állás: F csoport: Olympiques Lyon-Manchester City 2-2 Hoffenheim-Sahtar Donyeck 2-3 G csoport: AS Roma-Real Madrid 0-2 CSZKA Moszkva-Viktoria Plzen 1-2 H csoport: Juventus-Valencia 1-0 Manchester United-Young Boys 1-0 A Bajnokok Ligája ötödik fordulójában négy csoportból hat csapat harcolta ki a legjobb 16-ot. A francia csapat elég sok helyzetet kidolgozott a Manchester City ellen, de az igazán jó lehetőségek is kimaradtak, a félidőt például Maxwell Cornet zárta egy kapufával. A BBC írja, hogy feltűnően sok hely maradt üres az Old Traffordon, ahol a Manchester United játszik a Young Boysszal. A hazai szurkolók nem annyira lelkesednek a bajnokságban szenvedő csapatért. A leírások szerint most sem igazán hangos a stadion, a 0-0-ért nehéz lelkesedni. A 46. percben a Madrid labdát vesztett az alapvonalnál, a Roma beadás sikerült, középen töküresen érkezett Ünder. Élő fogadások Labdarúgás, Holland 2. Ajax 2 - Utrecht 2 12.11. 11:00 +24. Élő. 2,25. H, 2,50. D, 3,40. V. 369001. Labdarúgás, Holland 2. AZ Alkmaar 2 - Den Bosch 12.11. 11:00 ... Highlights AEK Athene - Ajax | UEFA Europa League - YouTube YouTube YouTube · Oldal lefordítása 2:10 YouTube AFC Ajax 2023. okt. 6. 2023. okt. 6. Nem tartalmazza: közvetítés közvetítés Beletörődtek már a vereségbe. De les miatt lefújták már az akciót, hiába volt látványos a mozdulat. Előbb Modricot, majd a 84. percben Bale-t is lecserélte Solari. A 81. percben Cornet duplázott, de nem sokáig vezett a hazai csapat, a 83. percben már egyenlített is Kun Agüero. A ManCity megint egy pontrúgás után, megint fejesből volt eredményes. A németek egy kiütéses győzelemmel jönnek ki a gödörből, a 76. percben még egy alapember, Franck Ribéry is gólt lőtt. Bet365 Élő Labdarúgás Közvetítési idők Kezdési időpontEseményVerseny20:00ADO Den Haag v FC Utrecht ‑ tartalékHolland Eerste Divisie20:00FC Emmen v PSV ‑ tartalékHolland Eerste Divisie20:00Ajax ‑ tartalék v Helmond SportHolland Eerste Divisie489 további sor megtekintése 18 méterről próbálkozott a Roma-játékos, Courtois rajta volt a lövésen. A Real a 76. percben cserélt, Benzema helyére Mariano Díaz állt be. A Hoffenheim csatára az 59. percben kapott második sárgát majd piros lapot. A saját tizenhatosánál csúszott be egy Sahtar Donyeck-játékosnak., ezt látta szabálytalannak Kruzliak játékvezető. Nagelsmann edző sem nagyon értette, miért járt ez a lap. Egy perccel korábban Szalai Kovalenkót húzta vissza, szintén egy sárgáért. Csütörtöki foci: pályán Schäferék és Nikolicsék is 2023. febr. 23. — Rennes (francia)–Sahtar Doneck (ukrán) 21.00: Union Berlin (német)–Ajax (holland) Dnipro (ukrán)–AEK Larnaca (ciprusi) 18.45: Partizan Beograd ...