top of page

Group

Public·40 members

[[[TV]''']] Slovan Olimpija živo online 14 december 2023

Tekme v živo. Trenutno ni tekem v živo! Zadnje odigrane tekme. Izberi ... RD LL GROSIST SLOVAN. VS. RK DOBOVA. 1. A DRŽAVNA MOŠKA ROKOMETNA LIGA (Člani) - 16.12 ...

((TV V ŽIVO==)) Olimpija Slovan Bratislava v živo brezplačno 5. okt. 2023 — (TV V ŽIVO==)) Olimpija Slovan Bratislava v živo brezplačno je 5 oktober 2023 pred 16 urami — NK Olimpija Ljubljana ŠK Slovan Bratislava ... Vidovšek zakrivil dve 11-metrovki, eno ubranil, druge neMatevž Vidovšek je v 25. minuti zakrivil 11-metrovko, a jo nato takole mojstrsko ubranil. Slovenski prvak Olimpija je prvič v skupinskem delu konferenčne lige igral v Ljubljani. V Stožice je v drugem krogu prišel najboljši slovaški klub Slovan Bratislava in zmagal z 1:0. Olimpija Ljubljana LOSC živo online 30 november 2023 30. nov. 2023 — pred 1 dňom — LIVE: NK Olimpija Ljubljana - ŠK Slovan Bratislava 27. [[[ŽIVÝ Tekme - NK Olimpija LjubljanaTo provide the best experiences, ... Vidovšek zakrivil dve 11-metrovki, eno ubranil, druge ne 5. okt. 2023 — V Stožice je v drugem krogu prišel najboljši slovaški klub Slovan Bratislava in zmagal z 1:0. Po prvem polčasu je bilo 0:0, Olimpija je imela en ... Po prvem polčasu je bilo 0:0, Olimpija je imela en strel na gol, Slovan pa 11-metrovko, ki jo je zakrivil in nato ubranil Matevž Vidovšek. V 53. minuti pa še en prekršek Vidovška za 11-metrovko, a te ni ubranil. V drugi tekmi skupine A je favorizirani Lille na Ferskih otokih s Klaksvikom igral 0:0. Še večje presenečenje pa v skupini C: Dinamo Zagreb je z 0:2 izgubil v Prištini pri Ballkaniju. Konferenčna liga, skupinski del (1. Vidovšek zakrivil prvo 11-metrovko, a jo je ubranil Vidovšek je podrl Čavrića, dobil rumeni karton, a nato branil 11-metrovko. Prva četrtina na igrišču navijačev ni navdušila. Posest žoge je bila 50:50, strel v okvir vrat pa en sam: v 18. minuti je poskusil kapetan Timi Max Elšnik, a premalo močno in neposredno v gostujočega vratarja. V Birminghamu je zmagovalca v četrti minuti sodnikovega podaljška odločil John McGinn. V skupini H je bil "slovenski" spopad v Trnavi, kjer barve Spartaka branita Adrian Zeljković in Miha Kompan Breznik, slednji tekmovalno formo ohranja pri drugoligašu Malženice, pri gostih iz Turčije pa že vrsto let izstopa Miha Zajc. Dogodki - Javni zavod Šport Ljubljana HK SŽ OLIMPIJA : EC Red Bull Salzburg. Hala Tivoli. 05. 10. 2023 ob 19:15. Več. NK OLIMPIJA : Slovan Bratislava. Stadion Stožice. V Stožicah se je zbralo okoli 5. 000 navijačev, od tega je bilo več kot 1. 500 slovaških. V uvodnih minutah dvoboja je bilo bolj kot na zelenici zanimivo na tribunah. Še 15 minut pred začetkom je namreč kazalo, da bo v Stožicah več slovaških navijačev, a so se nato vendarle solidno popolnili tudi preostali deli največjega stadiona v Sloveniji. Zbralo se je okoli pet tisoč ljudi, od tega Slovakov nekaj več kot 1. 500. In gostje so bili zelo glasni, a so jih Green Dragons z nekaj malega pomoči preostalih domačih navijačev le preglasili. Livestat Tekme v živo. Trenutno ni tekem v živo! Zadnje odigrane tekme. Izberi RD LL GROSIST SLOVAN. VS. RK DOBOVA. 1. A DRŽAVNA MOŠKA ROKOMETNA LIGA (Člani) - 16.12 ... krog) Konferenčna liga, skupinski del (2. krog): Četrtek, 5. oktober: Sportal Henriques zadovoljen: Čestitke igralcem. Dobri so bili. Napredujejo. Olimpija, pozor! Ferci priredili novo evropsko senzacijo. Začetek tekme v znamenju navijaške bitke Gostujoči navijači Slovana so že na začetku tekme poskrbeli za baklado. Olimpija Ljubljana uživo | Nogomet, Slovenija Nogomet, Slovenija: Olimpija Ljubljana rezultati uživo, rezultati, raspored Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana, 17.12. Olimpija Ljubljana - Rogaška ... NK Olimpija Ljubljana - Uradna stran Olimpija Ljubljana je eden najbolj prepoznavnih nogometnih klubov v regiji. NK Olimpija domuje na stadionu Stožice. NK Olimpija NŠ Mura živo online 12.11.2023 Šport TV 5. okt. 12. nov. 2023 — AK Bravo NK Radomlje v živo brezplačno je 05/11/2023 pred 7 dnevi — · NK Radomlje: Porazi so le del 2023 — živo online 30 Slovan Bratislava - NK ... Foto: Reuters Norveški Bodo/Glimt, za katerega je prvič po treh mesecih zaigral Nino Žugelj, je z 0:1 izgubil z ekipo Club Brugge, ki je v prejšnji sezoni zaigrala v osmini finala lige prvakov. Nekdanji nogometaš Maribora in Brava je vstopil v igro v 72. minuti. Zrinjski Mostar se je po čudežnem preobratu proti AZ Alkmaarju odpravil k enemu od največjih favoritov za osvojitev lovorike, nekdanjemu evropskemu prvaku Aston Villi in izgubil z 0:1, zadetek pa prejel šele v izdihljajih srečanja, Nizozemci pa so po bolečem porazu v Hercegovini (3:4) vrnili nasmešek na obraze navijačev z zmago nad Legio Varšavo (1:0), pri kateri se dokazuje tudi slovenski napadalec Blaž Kramer. Ta je priložnost dočakal v 72. minuti. NK Domžale vs NK Radomlje in prenosi v živo online 2 V Stožice prihaja Slovan Bratislava, tekma bo na sporedu v četrtek 5. krogu Olimpija NK Rogaška NK Maribor pokal Slovenije... Od leta 1957 do 1965 so si ...